ROK 2014

ZAWODY WARSZAWSKIE

MIKOŁAJKOWE MISTRZOSTWA WARSZAWY TAEKWON-DO ITF 2014
W sobotę 6 grudnia w Szkole Podstawowej nr 16 im.Tony Halika na ul. Wilczy Dół 4 odbyły się Mistrzostwa Warszawy Dzieci, Młodzików i Juniorów Młodszych.
Udział w nich wzięło 185 zawodników i zawodniczek z 7 mazowieckich klubów zrzeszonych w WMZTKD.
Zawody miały odbyć się 29.11.2014 ale z powodu drugiej tury wyborów zostały przeniesione na „Mikołajki” co spowodowało, że nowy prezes postarał się o nagrody dla uczestników zawodów. Zaskoczenie było olbrzymie gdy dzieci przybyły na miejsce i zobaczyły o co zawalczą. Dzięki przychylności i docenieniu powagi sytuacji przez firmę „Bat Sport” mogliśmy cieszyć się z uśmiechniętych twarzy dzieci, które otrzymywały bardzo atrakcyjne nagrody.
Gospodarz zawodów klub Taewo w generalnej klasyfikacji medalowej klubów zajął drugie miejsce tuż za klubem z „MKS Taekwon-do” z Mińska Mazowieckiego a wyprzedzając klub „Lotos” z Jabłonnej. Dla Taewo złote medale wywalczyli: Alicja Masiak ( z SP 307) , Dominik Wojtyński, Bartek Bienduga (obaj z SP 46 ) ,Adam Stefaniak (SP 307) , Justyna Gala (GM 11), Kasia Baraniak, Piotr Cukier i Ksawery Szlęzak (absolwenci SP 16) . Ponadto zawodnicy Taewo wywalczyli 7 medali srebrnych i 12 brązowych. Chcilibyśmy jeszcze raz podziękować firmie „BATSPORT”, Panu Arturowi Biendudze, sędziom, rodzicom, dyrekcji i personelowi SP 16 oraz wszystkim, którzy przyczynili się do stworzenia wspaniałej przedświątecznej atmosfery.
Zawodnikom życzymy dalszych sukcesów nie tylko w sporcie i więcej takich imprez.