MISTRZOSTWA POLSKI SENIORÓW Kłobuck 2015

Wrzesień 27, 2015 @ 22:44

TAEWO NAJLEPSZYM KLUBEM i NAJLEPSZĄ DRUŻYNĄ W POLSCE!!!

ZŁOTE MEDALE  i TYTUŁ MISTRZÓW POLSKI ZDOBYLI:

  • Adrianna Dworniak – indywidualne walki kobiet – 68kg
  • Grzegorz Kraszewski – indywidualne układy mężczyzn I dan
  • Wasilewski Piotr – indywidualne walki mężczyzn -78kg.
  • DRUŻYNA TAEWO 1 – drużynowe walki mężczyzn

SREBRNE MEDALE:

  • Adrianna Dworniak – indywidualne techniki specjalne kobiet
  • Grzegorz Kraszewski – indywidualne walki mężczyzn -78kg.
  • Mróz Mateusz – indywidualne walki mężczyzn +85kg.
  • Mróz Mateusz – indywidualne techniki specjalne mężczyzn
  • Kamiński Mateusz – indywidualne testy siły mężczyzn

BRĄZOWE MEDALE:

  • Niemczyn Małgorzata – indywidualne układy kobiet kup
  • Chojnacka Zofia-  indywidualne układy II dan
  • Chojnacka Zofia – indywidualne walki kobiet -75kg
  • Cudnik Piotr – indywidualne układy mężczyzn kup
  • Cukier Piotr – indywidualne walki mężczyzn – 57kg.
  • Grzędowicz Jędrzej – indywidualne walki mężczyzn -70kg.
  • Kamiński Mateusz – indywidualne walki mężczyzn +85kg.
  • Kamiński Mateusz – indywidualne techniki specjalne mężczyzn
  • Cudnik Piotr – indywidualne testy siły mężczyzn
  • DRUŻYNA TAEWO 1 – drużynowe układy mężczyzn

MIEJSCA tuż pod podium i dalsze :

  • 5-6 Cudnik Piotr – indywidualne walki mężczyzn -85kg.
  • 5-8 Chojnacka Zofia – indywidualne techniki specjalne kobiet
  • 5-8 Grzędowicz Jędrzej – indywidualne układy mężczyzn I dan
  • 5-8 Kamiński Mateusz – indywidualne układy mężczyzn I dan
  • 5-8 Wasilewski Piotr indywidualne układy mężczyzn III dan
  • 5-8 Grzędowicz Jędrzej – indywidualne techniki specjalne mężczyzn
  • 5-8 Kraszewski Grzegorz – indywidualne techniki specjalne mężczyzn
  • 7-8 Walczak Bartłomiej – indywidualne walki mężczyzn -78kg.
  • 7-8 Mielcarski Ryszard – indywidualne walki mężczyzn -85kg.
  • 7-10 Dobrzyński Michael – indywidualne testy siły mężczyzn
  • 9-16 Cukier Piotr – indywidualne układy mężczyzn I dan
  • 9-10 Mielcarski Ryszard – indywidualne układy mężczyzn II dan
  • 9-16 Walczak Bartłomiej – indywidualne techniki specjalne mężczyzn

Więcej zdjęć można zobaczyć w zakładce multimedia /foto/zawody