MP JUNIORÓW MŁ.

W miejscowości Nowa Ruda Słupiec k/Kłodzka w dn. 16-18 maja 2014 rozegrano XXI Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w Taekwon-do ITF.
Startowało w nich 238 zawodników i zawodniczek z całej Polski wyłonionych we wcześniejszych eliminacjach.
TAEWO reprezentowały dwie dziewczyny i pięciu chłopców. Tym razem nie zdobyliśmy żadnego złotego krążka , chociaż było blisko. Najbliżej była Katarzyna Baraniak, która w technikach specjalnych zdobyła komplet punktów i musiała dogrywać się z mistrzynią Europy i Świata Zuzanną Gadzałą.
W dogrywce lepsza była doświadczona Zuzanna a Kasia musiała zadowolić się srebrnym medalem.
Druga nasza zawodniczka Karolina Grabowska po nieco dziwnym werdykcie przegrała pierwszą walkę i musiała walczyć w repasażach. Tutaj pokonała wszystkie rywalki i zajęła trzecie miejsce w kategorii do 55 kg.
Kolejnym medalistą był Patryk Musiał, który również przegrał pierwszą walkę ( tutaj też mam zastrzeżenia do sędziów) ale w repasażach zdecydowanie wygrał wszystkie walki, zdobywając brązowy medal.
Pozostali zawodnicy musieli zadowolić się tylko miejscami punktowanymi.