Do zawodników i rodziców trenujących w klubie Taewo.

25 marca, 2020 @ 12:40

Drodzy zawodnicy, rodzice, opiekunowie. W związku z obecną, trudną dla wszystkich sytuacją epidemiologiczną zwracamy się do Was z ogromną prośbą dotyczącą przyszłości NASZEGO KLUBU.

Bardzo przywiązaliśmy się do Waszych pociech, a Wasze dzieci pewnie do nas też. Otóż chcąc pozostać z Wami i mieć możliwość w dalszym ciągu (już po powrocie do normalności) być razem i dalej pomagać w opiece, wychowaniu, rozwijaniu sprawności i realizowaniu marzeń, zwracamy się z prośbą abyście pomogli nam przetrwać ten trudny okres. Zdajemy sobie sprawę, że Wy też jesteście w bardzo trudnej sytuacji. Dlatego prosimy, o wsparcie nas w okresie gdy nie odbywają się zajęcia i wpłacanie składki w wysokości w jakiej możecie. Środki te pozwolą nam na pokrycie kosztów, chociaż przez okres zawieszenia lekcji w szkołach.

Do tego czasu planujemy udostępnianie na naszym kanale Facebook „TAEWO KWSW” lub „Paulina Trener Taekwon-do”, materiałów dydaktyczno-plastycznych i filmików do prowadzenia zajęć treningowych samodzielnie w domu.

Zachęcamy do ćwiczeń przed komputerem i TV – teraz nasze dzieci jeszcze bardziej potrzebują ruchu i spożytkowania nagromadzonej energii !

                                                                                              Z wyrazami szacunku

                                                                                                                   Trenerzy

Oto propozycja pierwszego filmiku dla Tygrysów i młodszych dzieci. Pamiętajcie, że ćwiczenia wykonujemy w większej ilości niż to jest tu przedstawione, można pauzować i cofać filmik w celu powtórzenia jakiegoś ulubionego elementu wiele razy. Zapraszamy do zabawy i obserwowania naszej strony na FB – tam jest więcej propozycji.