Egzamin Tigersów 20.02.2015r.

22 lutego, 2015 @ 9:48

Dzień Tygrysa czyli I Egzamin Tigersów w klubie Taewo można uznać za udany !!!

Wszystkie tygrysy, które się zapisały przybyły na czas. Niektóre nawet pomimo złego samopoczucia, gorączek, złamanych rąk – dzielnie wzięły udział w tym fajnym i ważnym dla nich wydarzeniu. Razem z nimi przybyli w licznym gronie ich rodzice, dziadkowie, rodzeństwo, którzy im kibicowali i równie dobrze się z nimi bawili.

Egzamin trwał 1,5 godziny. Podzielony był na dwie grupy (pierwsza o godz. 17-18:30, druga 18:30-20:00), ponieważ ciężko byłoby nam się pomieścić z tak dużą rodziną Tygrysów.

Egzamin był bardzo trudny ale wszyscy dzielnie sobie poradzili. Rozpoczął się od przywitania – ukłonu i okrzyku Tygrysa. Później na ratunek przed OBCYM przybył do dzieci Tygrys TIMMY, który się ze wszystkimi przywitał, przeprowadził rozgrzewkę i życzył powodzenia na egzaminie.

Następnie dzieci musiały wykazać się dotychczas zdobytymi umiejętnościami na treningach. Musiały zaprezentować swoją sprawność fizyczną w różnych zabawach, umiejętności taekwon-do w ćwiczeniach w rzędach, na workach i tarczach, a przede wszystkim wykazać się swoją wiedzą na temat poszczególnych zachowań wobec zagrożenia życia (pożar, powódź, burza, wiatr/huragan) i napaści OBCEGO/NIEZNAJOMEGO. A na koniec musiały pokonać trzy ciężkie tory przeszkód (każdy inny) – z elementami gimnastyki i taekwon-do – wykorzystując przy tym swój spryt, szybkość, skoczność, gibkość, siłę i równowagę.

Egzamin uwieńczyła Przysięga Tygrysa oraz rozdanie dyplomów i odznak, wspólne zdjęcia grupowe i indywidualne z Mistrzem TIMMIM, który przybył na koniec pogratulować wszystkim dzieciom.

Zapraszamy do galerii zdjęć oraz Google+ (patrz prawy górny róg naszej  strony)

DSC_0679

Wszyscy trenerzy i instruktorzy dziękują za mile spędzony z Wami czas!

Trzymajcie tak dalej Rrrrrrrraaaarrrrrrrrrrr…!!!