INFO WYJAZD OBÓZ DARŁÓWEK 9-20.072021

1 lipca, 2021 @ 12:07

Witamy wszystkich uczestników letniego obozu w Darłówku.

ZBIÓRKA 9.07 (piątek) o godz. 7:00

na osiedlu Arbuzowa na parkingu przy sklepie TOP MARKET ul. Kuratowskiego 6

Prosimy o wydrukowanie OŚWIADCZENIA COVID i dostarczenie go w dniu wyjazdu (przed autokarem) ewentualnie jego scan jeśli ktoś dojeżdża sam (oryginał na miejscu).

Kto jeszcze nie dostarczył KARTY KWALIFIKACYJNEJ UCZESTNIKA to należy jak najszybciej to zrobić i dostarczyć do biura ul. Patkowskiego 6/9 Warszawa. Termin był do końca maja !!!

Przypominamy o możliwości wzięcia rolek/wrotek oraz ochraniaczy i kasków do nauki i doskonalenia jazdy ponieważ będą możliwe takie zajęcia. Zajęcia dla chętnych ale myślę, że warto skorzystać.

Przypominamy o wzięciu rękawic bokserskich i strojów TKD.

Prosimy nie dawać do autokaru słodyczy i gazowanych słodkich napoi i żeby dzieci w dniu wyjazdu nie jadły mlecznego śniadania. Rodzice powinni sami dać dzieciom (tych które tego potrzebują) leki na chorobę lokomocyjną przy autokarze przed wyjazdem i zgłosić to kadrze.

Kieszonkowe prosimy dać do podpisanej koperty imieniem i nazwiskiem dziecka (rozpisane ile kieszonkowego w nominale po ok.10 zł na dzień, ile na egzamin, ile na pamiątki czy inne atrakcje np. dmuchańce) a kopertę włożyć do walizki, którą dzieci przekażą wychowawcy na miejscu podczas pierwszego zebrania.

BON TURYSTYCZNY – płatność bonem turystycznym należy dokonać pod nr telefonu 508 901 903 na który należy dzwonić w godzinach 13:00-15:00 od poniedziałku do piątku. Prosimy o zrealizowanie go jeszcze przed obozem.

Więcej informacji w zakładce obozy letnie dla dzieci a poniżej przykładowa lista rzeczy jakie należy spakować + maseczki na twarz i własny płyn dezynfekujący jeśli ktoś jest uczulony.

Do zobaczenia już za parę dni !!!