Mateusz Kamiński „Najpopularniejszym Sportowcem Warszawy”

1 lutego, 2014 @ 18:33

Wczoraj wieczorem w ursynowskiej Arenie odbyła się uroczysta gala wręczania nagród podczas rozstrzygnięcia ” XIV Plebiscytu na X Najlepszych Sportowców Warszawy” w 2013r.
Oprócz rozstrzygnięcia w/w plebiscytu rozstrzygnięto również między innymi internetowy konkurs na” Najpopularniejszego Sportowca Warszawy „
Tak jak w pierwszym decydowała „Kapituła” tak w drugim o wszystkim decydowali internauci.
Wielkim i miłym zaskoczeniem był fakt, że sympatycy sztuk i sportów walki murem stanęli za naszym Mateuszem Kamińskim. Oddali aż 25 procent głosów na nie tylko Mateusza ale i pośrednio na tak niedoceniane sztuki i sporty walki. Mateusz wyprzedził wszystkich rywali i został wybrany „Najpopularniejszym Sportowcem Warszawy 2013 r.” Jest to ewenement na skalę ogólnopolską gdyż nie przypominam sobie aby kiedyś reprezentant sztuk walki ( dyscypliny nieolimpijskiej) wygrał podobny plebiscyt( przynajmniej w Warszawie).
Niech to będzie dobry początek dla rzeszy niedocenianych trenujących wszystkie dyscypliny nieolimpijskie. Jako trener Mateusza i innych równie a może i bardziej utytułowanych zawodników dziękuję za głosy i Wam życzę sukcesów i wytrwałości w swoich dyscyplinach.
P.S.
Oglądałem, dzisiaj relację w TVP gdzie o wygranej Mateusza wspomniano mimochodem przy okazji wymieniania kolejnych miejsc przyznanych przez Kapitułę.

Mateuszowi gratuluję, internautom dziękuję a zawodnikom życzę samych sukcesów.

Trener.