Ruszyły zapisy na OBÓZ LETNI w DARŁÓWKU

29 listopada, 2021 @ 13:38

Witam wszystkich,

Już podpisałem umowę z ośrodkiem. Wszystkich, którzy zgłosili chęć udziału w letnim obozie letnim poproszę o wpłacenie  do 10 grudnia 2021 na konto klubu ( to samo co składki członkowskie) zaliczki w kwocie 1000zł.

Otóż termin to 7-20 VII 2022 ośrodek ten sam co w zeszłym roku Baltic Resort w Darłówku. Niestety ceny poszły mocno w górę czego należało się spodziewać. W tym roku jedziemy na dwa tygodnie (14 dni). 

Koszt ok. 3000zł (dokładniej podamy w najbliższym czasie) . Pierwsze 50 osób ma zagwarantowany przejazd wliczony w cenę obozu. Pozostali będą musieli sami dojechać.

Z tego co się orientuję w tym roku też będą honorowane bony turystyczne. Jest już grupa kilkunastu osób, które już zarezerwowały miejsca na przyszły rok. Poproszę tylko o potwierdzenie chęci udziału najlepiej mailowo.

Podpowiem o możliwości ubezpieczenia uczestnika obozu na wypadek rezygnacji w sytuacji gdy uczestnik np. zachoruje tuż przed obozem lub w czasie obozu. Poproszę o zapytanie ubezpieczyciela o taką opcję. Wszyscy uczestnicy obozu będą oczywiście ubezpieczeni od NNW. W razie dalszych pytań proszę o kontakt telefoniczny. 

PS. Jeśli dla kogoś jazda autokarem jest zbyt  długa i  uciążliwa to nic nie stoi na przeszkodzie żeby rodzice zawieźli dziecko swoim transportem.

Już jest zajędte 1/3 miejsc. 

W razie pytań proszę dzwonić na nr 604 214 608. Pozdrawiam Trener Ewaryst.