UWAGA! Wracamy do treningów na sali w SP.307 i SP.16 od 19.04

18 kwietnia, 2021 @ 21:02

W związku z wejściem w życie nowego rozporządzenia liberalizującego obostrzenia covidowe dla klubów sportowych i współzawodnictwa dzieci i młodzieży.
Mam przyjemność poinformować, że jeśli szkoły udostępnią nam sale to w poniedziałek 19 kwietnia ruszymy z treningami w SP 16 na Wilczym Dole (poniedziałki i środy zgodnie z grafikiem) a we wtorek 20 kwietnia w SP 307 na ul. Barcelońskiej (wtorki, czwartki i piątki zgodnie z grafikiem)

O zajęciach w innych lokalizacjach będziemy informowali na bieżąco jak tylko dostaniemy pozwolenie na możliwość korzystania z sali (na chwilę obecną prosimy o korzystanie z tych dwóch lokalizacji).

W związku z tym zawieszamy treningi online.

Ponadto informujemy o podjęciu decyzji rozegrania zaległych zawodów tych z 27.03.2021 gdzie mieli startować oprócz juniorów również dzieci i seniorzy starsi w Mińsku Mazowieckim w dniu 24 kwietnia – w najbliższą sobotę.

Przypominamy również, że prawo dotyczące obostrzeń umożliwia trenowanie tylko tym którzy mają wyrobioną licencją zawodniczą w PZTKD (nie można ćwiczyć sobie rekreacyjnie). Kto jeszcze tego nie wyrobił to musi to zrobić by móc uczestniczyć w zajęciach (zdjęcie, dane, 50 zł).