V Dzień Tygrysa za nami !!! – nowa fotorelacja

28 stycznia, 2017 @ 12:07

_DSC8723

Ponad 60 młodych Tygrysów i Tygrysek wzięło dzielnie udział w V Dniu Tygrysa klubu Taewo i drugie tyle rodziców im towarzyszyło i kibicowało.

Dzieci pokazały czy potrafią przejść bezpiecznie przez jezdnię; jak uchronić się przed lawiną śnieżną, jak zachować się na lodzie i jak bezpiecznie na nim upaść by sobie krzywdy nie zrobić. Stoczyły bitwę na śnieżki, brały udział w wyścigu zespołowym gdzie musiały wykazać się współpracą i wzajemną pomocą.

Następnie Tygrysy musiały wykazać się umiejętnościami z zakresu Taekwon-do demonstrując techniki obrony i ataku na tarczach. A Punktem kulminacyjnym egzaminu były rozbicia gazet – wówczas rodzice sprawdzali technikę i siłę swoich pociech.

Na koniec dzieci wykonywały z całych sił szpagaty i pompki w ten sposób zachęcały i zapraszały Mistrza Timmiego by do nich zawitał. Tygrys Timmi przybył zadowolony i dumny ze swoich uczniów. Pogratulował im świetnie zdanego egzaminu – rozdał dyplomy, odznaki i belki oraz ze wszystkimi zrobił sobie pamiątkowe zdjęcie.

A teraz należy ćwiczyć wytrwale dalej bo kolejny egzamin w czerwcu!

TAEKWO! RRRAAAAAARRRRRrrrrrrrr !!!!!!