WYNIKI ZAWODÓW MISTRZOSTW WARSZAWY DZIECI, MŁODZIKÓW I JUNIORÓW WOM 21.11.2020 .

25 listopada, 2020 @ 9:17

Ostatnie zawody tym razem z serii Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w 2020 roku mamy za sobą.

   Z powodów pandemii długo nie było wiadomo, czy się odbędą. Udało się! Mimo, że wiele osób nie trenowało systematycznie to i tak wystartowali za co wielkie brawa. Taewo reprezentowały 53 osoby.  Nic dziwnego, że tylko tylu zawodników (rok wcześniej było ponad 80 osób) ale nie wszyscy byli na tyle odważni i zdeterminowani. Nie przyjechały niektóre kluby, które zazwyczaj przywozili  bardzo  liczne ekipy, przyczyny wszyscy znamy.

Reasumując  nasi zawodnicy zdobyli 20 złotych medali 14 srebrnych i 22 brązowe.   

  

Dwukrotnie, raz w kategorii dzieci i młodzików raz w kategorii juniorów wywalczyliśmy pierwsze miejsce w generalnej klasyfikacji klubowej. Nie będę podawał nazwisk -zdjęcia powiedzą wszystko. Gratuluję i dziękuję tym co wywalczyli medale, tym którzy oparli się o podium i tym którzy mieli do niego trochę dalej.

Bardzo dziękuję wszystkim sędziom dzięki którym pierwszy raz nie było wypaczonych werdyktów i trudnych sytuacji a więc i atmosfera zawodów była sympatyczna. Nie mogę pominąć licznej obsługi technicznej, która  sprawnie jak nigdy  przygotowała  obiekt do zawodów a jeszcze sprawniej  zrobiła to po imprezie. Dziękujemy fotografom i innym osobom za zdjęcia i zgodę na ich udostępnianie i publikowanie.

Poniżej dzięki Panu Adamowi Kilon w linku znajduje się wiele zdjęć z zawodów. Zapraszamy do ściągnięcia i obejrzenia https://we.tl/t-qvoyHjkSRl

   Bardzo dziękujemy dyrekcji, kierownictwu, wszystkim pracownikom i rodzicom dzieci szkoły nr 100 za pomoc w w/w zawodach.

      Ewaryst Myszewski

Prezes  TAEWO i WMZTKD