ZAWODY WOM 26.10 godz. 9:00

23 października, 2019 @ 10:38

Warszawska Olimpiada Młodzieży – Zawody Taekwon-do odbędą się w sobotę w hali UCSiR na ul.Dereniowej 48 w najbliższą sobotę  tj.26.X.2019. Proszę aby wszyscy zawodnicy stawili się w w/wymienionej hali o godz. 9.00. Prosimy o niespóźnianie się gdyż to spowoduje opóźnienie całej imprezy.

Proszę zabrać ze sobą książeczkę sportową, licencje roczną (oczywiście jeśli taką posiada zawodnik), lub dowód tożsamości (może być legitymacja szkolna). Oczywiście dobok z pasem, klapki i coś na drugie śniadanie (obiad będzie na miejscu ok. 13-15). Jeśli ktoś posiada dres klubowy to również obowiązkowo go zabiera ze sobą.

UWAGA!

Poproszę o sprawdzenie czy dziecko-zawodnik jest wpisane w odpowiedniej kategorii wiekowej, stopniowej, konkurencji pod podanym poniżej linkiem.https://www.sportdata.org/taekwondo_itf/set-online/popup_nennungen_main.php?popup_action=nennungenall&verid=203

Dzisiaj w nocy odbędzie się losowanie. Wyniki zawodów będzie można śledzić w systemie SPORTDATA. Całkowite zakończenie imprezy przewidywane jest na godz.17.00.

Do zobaczenia na zawodach.