Info PUCHAR EUROPY

12 czerwca, 2023 @ 12:26

Dzień dobry,
Oto informacje dotyczące zawodów Pucharu Europy w Lublinie zarówno dzieci jak i starszych.

Rejestracja dzieci w dniu 15.06.2023 (czwartek) od godz.14.00 a w dniu 16 06.2023 (piątek wszyscy pozostali) rozpocznie się od godz. 14.00 do godz.18.00. Miejsce wagi i rejestracji w hali widowiskowo-sportowej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie ul. Chodźki 15.

Poproszę osoby które jeszcze nie wpłaciły opłaty startowej o dostarczenie 40 Euro (dzieci) 100 Euro (pozostali) na trening w poniedziałek lub najdalej we wtorek. Jeśli jeszcze ktoś nie opłacił Hotelu (przelewem na konto klubowe) to proszę zrobić to jak najszybciej. Hotel został dawno opłacony a kwoty kto ile podane we wcześniejszym mailu czy sms-ie. Jeśli ktoś zrezygnuje to i tak musi opłacić i hotel i startowe. Jeśli ktoś
nie zmieści się w swojej wadze nie będzie mógł wystartować w innej. Każdy uczestnik musi pobrać

ze sportdata.org oświadczenie ( w języku angielskim) wypełnić i podpisać.

Za osobę niepełnoletnią wypełnia i podpisuje opiekun prawny. W/w dokument zastępuje zaświadczenie lekarskie. Ponadto każdy zawodnik powinien mieć ze sobą licencję, dobok, sprzęt do walk (rękawice, buty, piszczele, kask, ochraniacz krocza- jeśli startuje w walkach) koloru czerwonego i niebieskiego oraz przezroczystą szczękę. Kobiety mogą startować w białym t-shircie pod dobokiem. Panowie nie.

Przypominam, żeby wszyscy mieli ze sobą dres klubowy ( co najmniej bluzę – na otwarcie lub podium wchodzimy w barwach klubowych. Osoby, które nie będą tego przestrzegały nie będą fotografowane).
Do rejestracji zawodnik musi być przebrany w spodnie od doboku i koszulkę t-shirt (najlepiej klubową) oraz posiadać ze sobą licencję.

Trener Ewaryst i Paulina jadą już w czwartek ok. godz. 13.30 przewidywany czas dojazdu w tygodniu ok. 2 godziny. Zawodnicy jadący w piątek muszą dojechać sami. Z powrotem można będzie zabrać się z trenerem.