ZBIÓRKA na OBÓZ 4.07 godz.7:00

27 czerwca, 2023 @ 16:48

ZBIÓRKA/Wyjazd: 04.07.2023 (wtorek) godz.7:00 Warszawa osiedle Arbuzowa

parking przy sklepie Gram Market (dawny Top Market) ul. Kuratowskiego 6

Termin obozu: 4 lipiec (wtorek) – 14 lipiec (piątek) 2023r.   –

Miejscowość : DARŁÓWKO ul. Jagiellońska 3 Ośrodek Wypoczynkowo-Rehabilitacyjny BALTIC RESORT www.balticresort.eu 

Dobrze by było jakby torba/walizka oraz wszystkie rzeczy były podpisane imieniem i nazwiskiem dziecka.

Poniżej znajduje się lista najpotrzebniejszych rzeczy do zabrania:

Za urządzenia i sprzęt elektroniczny, oraz konsekwencje ich używania klub i kadra wychowawcza nie ponosi odpowiedzialności – telefony komórkowe, gry PSP itp. będą zabierane i dawane co 2/3 dzień na ciszy poobiedniej lub po śniadaniu.

Prosimy również nie dawać dzieciom na podróż do autokaru zbyt dużej ilości słodyczy czy napoi gazowanych (im mniej tym lepiej) gdyż ich spożycie powoduje nieprzyjemne skutki podczas jazdy. Zarówno w podróży jak i podczas trwania całego obozu bezwzględnie zabrania się spożywania napojów energetycznych ( Tiger, Red Bull, Burn…) czy alkoholowych.

Dzieciom, które miewają nudności podczas podróży autokarem prosimy podać odpowiednie na to środki np.: lokomotiv, aviomarin lub zgłosić ten fakt wychowawcom.

Uwaga !!!
Jeśli chcą Państwo aby dzieci oddały pieniądze wychowawcom do depozytu to proszę odpowiednią kwotę zamknąć w kopercie (w nominałach po 10-20 zł), podpisać i powiedzieć dziecku gdzie są oraz nakazać, żeby po przyjeździe i zakwaterowaniu się przekazali w/w koperty swojemu wychowawcy. Jeśli Państwa dzieci mają zamiar zdawać egzamin na obozie to do kieszonkowych należy doliczyć kwotę egzaminu ok.100-150 zł a ci co zdają na niebieski pas lub wyżej to muszą mieć ze sobą deski do rozbijania 10 szt.

Jakiekolwiek Państwa uwagi (odnośnie np. przyjmowanych leków, uczuleń, żywienia itd,) prosimy dołączyć do koperty na piśmie, która później trafi do wychowawcy Państwa dziecka.

W razie dodatkowych pytań, proszę o kontakt z trenerem Ewarystem Myszewskim (organizatorem obozu) pod numer 604-214-608 lub Pauliną Kramek (kierownikiem obozu) 608-583-985